Stanowisko ds. wsparcia informatycznego TJO w Wydziale Obsługi Helpdesk 3 (OHD-3) CI_013/2024
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
ZUS
19. 7. 2024

3347750

Obowiązki

Zapewnia wsparcie informatyczne dla użytkowników i administratorów KSI ZUS w procesach rozwoju i eksploatacji KSI ZUS.

Wymagania

Kwalifikacje:

Niezbędne:

- wykształcenie średnie

- minimum 6 miesięcy stażu pracy ogółem

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe (IT, ekonomia, automatyka, robotyka, matematyka, elektronika)

- minimum 2 lata pracy związanej z systemami informatycznymi

Wymagania dodatkowe:

- orientacja na cel

- orientacja na jakość

- komunikacja

- współpraca

- elastyczność

- nastawienie na rozwój

- radzenie sobie w trudnych sytuacjach

- rozwiązywanie problemów

- podejmowanie decyzji

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny ze wskazanym stanowiskiem, o które ubiega się kandydat

- skany dokumentów potwierdzających wykształcenie

- skany dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie zawodowe