Stanowisko ds. rozliczeń 31_2024
  • Słubice
Słubice, Słubice, lubuskie, Polska
ZUS
21. 8. 2024

3348087

Obowiązki

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia obsługę kont płatników w zakresie rozliczeń.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, prawo)
  • minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

Wymagania dodatkowe:

  • orientacja na klienta
  • rozwiązywanie problemów
  • radzenie sobie w sytuacjach trudnych
  • znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz rozporządzeń do tej ustawy
  • znajomość kodeksu postępowania administracyjnego
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • gotowość do rozwijania własnej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność współpracy z innymi
  • elastyczność, orientacja na cel i jakość, nastawienie na rozwój,  współpraca, komunikacja
  • Wymagane dokumenty:

    • CV
    • list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o które ubiega się kandydat oraz numeru oferty: 31.2024-KAD
    • skany dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe

    Termin, do którego należy składać dokumenty:

     19 sierpnia 2024 r.

    Miejsce składania dokumentów:

    Dokumenty należy przesłać przez formularz rekrutacyjny Aplikuj - na dole oferty (HRlink.pl)

    Dodatkowe informacje:

    • poszukujemy 1 kandydata na stanowisko
    • złożonych dokumentów nie zwracamy
    • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
    • oferty złożone lub dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane
    • do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne
    • dokumentacja niekompletna, niepodpisana, bez wymaganej klauzuli nie będzie uwzględniona

    Proces rekrutacji obejmować będzie:

    • ocenę formalną dokumentów kandydatów
    • rozmowę kwalifikacyjną

    Miejsce wykonywania pracy:

    Inspektorat ZUS w Słubicach

    Kościuszki 2

    69-100 Słubice

Oferujemy

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób

z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy
  •  sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie
  • konieczność odbywania podróży służbowych
  • budynek 3-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 2 piętrze
  • wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób

    z niepełnosprawnościami

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Słubice
  • Słubice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544