Stanowisko ds. przyznawania i wypłat zasiłków
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3345523

Obowiązki

Cel stanowiska:

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku opracowuje decyzje dotyczące przyznania świadczeń pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa z ubezpieczenia chorobowego i świadczeń z tytułu choroby z ubezpieczenia wypadkowego oraz zasiłków pogrzebowych, wypłacanych przez Zakład, a także przygotowuje dokumentację do wypłaty świadczeń.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

- wykształcenie średnie

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość, administracja, ubezpieczenia społeczne)

- minimum 6 miesięcy pracy związanej z obsługą finansową

Wymagania dodatkowe:

- umiejętność obsługi pakietu MS Office

- znajomość ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny (z zaznaczeniem stanowiska i komórki organizacyjnej o które ubiega się kandydat)

- skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe