Stanowisko ds. przyznawania i wypłat zasiłków 48.2024
  • Koło
Koło, Koło, wielkopolskie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3346008

Obowiązki

Zapewnia opracowanie decyzji dotyczących przyznania świadczeń pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa z ubezpieczenia chorobowego i świadczeń z tytułu choroby z ubezpieczenia wypadkowego oraz zasiłków pogrzebowych, wypłacanych przez Zakład, z wyjątkiem zasiłków pogrzebowych należących do właściwości WRUM, a w Oddziale zapewnia także przygotowanie dokumentacji do wypłaty świadczeń.

Wymagania

Wymagania formalne:

Niezbędne:

- wykształcenie średnie

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe ( ekonomia, rachunkowość, administracja, ubezpieczenia społeczne)

- minimum 6 miesięcy pracy związanej z obsługą finansową

Wymagania dodatkowe:

- podstawowa znajomość Ustawy o: systemie ubezpieczeń społecznych, świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa i rozporządzeń do tej ustawy, ubezpieczeniu społecznym z tytułów wypadków przy pracy i chorób zawodowych

- umiejętność obsługi pakietu MS Office

- orientacja na cel, orientacja na jakość, komunikacja, współpraca, elastyczność, nastawienie na rozwój

- orientacja na klienta, rozwiązywanie problemów, radzenie sobie w sytuacjach trudnych

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny z podaniem numeru oferty: 48.2024

- skan dokumentów potwierdzających wymagane niezbędne wykształcenie

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole ofert zamieszczonej na głównej stronie ZUS (www.zus.pl) w zakładce Praca w ZUS

Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji.

Dodatkowe:

- poszukujemy jednego pracownika na stanowisko

- umowa na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika

- proces rekrutacyjny obejmować będzie test u/lub rozmowę kwalifikacyjną w Inspektoracie w Kole lub formie zdalnej

- skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne

- nadsyłanych dokumentów nie zwracamy

- dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane

- dokumentacja niekompletna nie będzie rozpatrywana

- miejsce pracy: Inspektorat w Kole

Oferujemy

Jeśli jesteś osobą:

- komunikatywną i lubiącą współpracę

- zorientowaną na klienta

- zorientowaną na cel i jakość

- radzącą sobie w trudnych sytuacjach

To zachęcamy Cię do składania dokumentów, oferując:

- zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo

- rozwój zawodowy

- bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów

- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych

- atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie w PZU

Warunki Pracy

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

- sprzęt komputerowy,

- sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy w Inspektoracie ZUS w Kole:

- spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,

☒ polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,

☒ wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS

☒konieczność poruszania się po całym obiekcie,

☒ konieczność odbywania podróży służbowych,

☒ budynek 3-kondygnacyjny bez windy

☒ stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 2 piętrze

☒ wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika,

☒ w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami (po drugiej strony ulicy ogólnodostępne)

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Koło
  • Koło - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322