Stanowisko ds. przyznawania i wypłat zasiłków
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3345799

Obowiązki

Cel istnienia stanowiska

Obsługa wniosków o wypłatę świadczeń pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa z ubezpieczenia chorobowego i świadczeń z tytułu choroby z ubezpieczenia wypadkowego oraz zasiłków pogrzebowych wypłacanych przez Zakład.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, administracja, rachunkowość, ubezpieczenia społeczne)
  • minimum 6 miesięcy pracy związanej z obsługą finansową

Wymagania dodatkowe

  • znajomość ustawy o: systemie ubezpieczeń społecznych, świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa i rozporządzeń do tej ustawy, ubezpieczeniu społecznym z tytułów wypadków przy pracy i chorób zawodowych
  • znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego
  • umiejętność obsługi edytora WORD i poczty elektronicznej
  • orientacja na cel i na jakość
  • dobra komunikacja, umiejętność współpracy
  • nastawienie na rozwój, elastyczność
  • orientacja na klienta
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz rozwiązywania problemów

Wymagane dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska o jakie kandydat się ubiega
  • skany dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Dokumenty należy przesłać przez formularz rekrutacyjny Aplikuj (na dole oferty)

Dodatkowe informacje

  • skontaktujemy się tylko z osobami spełniającymi wymagania formalne
  • oferta niekompletna nie będzie rozpatrywana
  • za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu przez formularz rekrutacyjny
  • proces rekrutacji obejmować będzie test wiedzy oraz rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie Oddziału ZUS w Chorzowie

Oferujemy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie w PZU

Do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy
  • sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie,
  • konieczność odbywania podróży służbowych,
  • budynek 3-piętrowy z windą (Chorzów ul. Lwowska 2) ,
  • pomieszczenia sanitarne dostosowane do osób niepełnosprawnych znajdują się na parterze,
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 2 piętrze budynku,
  • wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika,
  • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Lista kandydatów:

  1. Jolanta Wyczyńska, Zabrze
  2. Barbara Waluga, Świętochłowice
  3. Monika Wyleżoł, Świętochłowice
  4. Karolina Skiba, Czeladź
  5. Magdalena Danielewicz, Chorzów
  6. Joanna Kościelny, Chorzów
  7. Tomasz Tomszik, Zabrze
  8. Martyna Lutomska, Bytom
  9. Sylwia Cuglowska, Piekary Śląskie
  10. Weronika Rabenda, Chorzów
  11. Żaneta Jóźwiak, Mysłowice
  12. Angelika Bąk
  13. Karolina Wołowczyk, Hadra
  14. Joanna Siwczyk, Chorzów
  15. Monika Balcer, Chorzów
  16. Marta Morawiec, Siemianowice Śląskie
  17. Małgorzata Kulik, Świętochłowice
  18. Małgorzata Górska, Bytom
  19. Barbara Gajdzińska-Mestre, Zabrze
  20. Klaudia Pietrzak, Ruda Śląska

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Chorzów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Chorzów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Chorzów
  • Specjalista ds. kadr i płac Chorzów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Chorzów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Chorzów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Chorzów
  • Specjalista ds. PR Chorzów
  • Specjalista ds. Zakupów Chorzów
  • Specjalista ds. marketingu Chorzów
  • Specjalista ds. ofertowania Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322