Stanowisko ds. orzecznictwa - lista kandydatów
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
ZUS
19. 7. 2024

3347786

Obowiązki

Zapewnia stosowanie jednolitych zasad dotyczących podlegania ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu, ustalania podstawy wymiaru, wysokości i zasady finansowania składek na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, Fundusz Pracy, Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych i Fundusz Emerytur Pomostowych oraz zasady i terminy ich opłacania.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, administracja, prawo)
  • minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (MS Word, MS Excel-poziom podstawowy)
  • KPA
  • komunikacja, współpraca, elastyczność
  • orientacja na cel
  • orientacja na jakość
  • nastawienie na rozwój
  • umiejętność negocjowania i wywierania wpływu
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność rozwiązywania problemów

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o jakie ubiega się kandydat
  • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie