Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji - Zielona Góra (lista kandydatów)
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3345749

Obowiązki

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia)

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność obsługi pakietu Ms Office
  • podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • podstawowa znajomość przepisów ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
  • podstawowa znajomość kodeksu postępowania administracyjnego

Jeśli jesteś osobą:

  • zorientowaną na cel i jakość
  • komunikatywną i lubiącą współpracę,
  • zorientowaną na klienta,
  • radzącą sobie w sytuacjach trudnych

To zachęcamy do składania dokumentów, które należy przesłać poprzez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole oferty.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny
  • skan dokumentów potwierdzających wykształcenie

Dodatkowe informacje:

  • poszukujemy 1 kandydata na stanowisko
  • umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika
  • proces rekrutacji może obejmować sprawdzenie wiedzy oraz rozmowę kwalifikacyjną w Oddziale ZUS w Zielonej Górze
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne niezbędne
  • oferta niekompletna, przesłana po terminie nie będzie rozpatrywana

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • rozwój zawodowy
  • pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników i członków ich rodzin,
  • system premiowy

Do aplikowania zachęcamy osoby z niepełnosprawnością. Stwarzamy pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy,
  • sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
  • wiążą się z kontaktem z klientem ZUS,
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie,
  • konieczność odbywania podróży służbowych,
  • budynek 4-piętrowy z windą oraz pomieszczeniem sanitarnym dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1,2,3 lub 4 piętrze,
  • wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika,
  • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Lista kandydatów:

Natalia Borowska, Zielona Góra

Agnieszka Boruszewska, Zielona Góra

Beata Brzezińska, Zielona Góra

Marta Buchaniec-Kindra, Zielona Góra

Barbara Chodorowska-Wawrzyniak, Sulechów

Agnieszka Dudkowska, Zielona Góra

Małgorzata Korzeniewska-Ślebioda, Nowa Sól

Magdalena Krawczyk, Zielona Góra

Justyna Mróz, Łaz

Monika Pachulska, Zielona Góra

Piotr Pełechaty, Zielona Góra

Renata Sagan-Łężna, Zielona Góra

Monika Sobków, Zielona Góra

Sylwia Szkudlarek, Zielona Góra

Paweł Woźniak, Zielona Góra

Natalia Tunca, Zielona Góra

Małgorzata Zalewska, Zielona Góra

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Zielona Góra
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Zielona Góra
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Zielona Góra
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Zielona Góra
  • Specjalista ds. kadr i płac Zielona Góra
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Zielona Góra
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zielona Góra
  • Specjalista ds. PR Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zakupów Zielona Góra
  • Specjalista ds. marketingu Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322