Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji - SER-2 (lista kandydatów)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
ZUS
19. 7. 2024

3347176

Obowiązki

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji.

Wymagania

Niezbędne:

- wykształcenie średnie

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia)

Wymagania dodatkowe:

- podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

- podstawowa znajomość przepisów ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych

- podstawowa znajomość kodeksu postępowania administracyjnego

- umiejętność obsługi pakietu MS Office

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska o jakie ubiega się kandydat

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe