Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji- lista kandydatów
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
ZUS
19. 7. 2024

3347715

Obowiązki

CEL ISTNIENIA STANOWISKA:

Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.

Wymagania

Wymagania formalne -niezbędne na stanowisku pracy:

- wykształcenie średnie

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe, profil: ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość Ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (Dz. U. 1998 Nr 162 poz. 1118),
  • znajomość Ustawy z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych (Dz. U. 1998 Nr 137 poz. 887),
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (MS Word, MS Excel)
  • zorientowanie na realizację celów,
  • zorientowanie na jakość,
  • komunikacja,
  • elastyczność,
  • umiejętność współpracy,
  • nastawienie na rozwój,
  • orientacja na klienta,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie kandydat się ubiega,
  • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie (proszę nie zamieszczać dokumentu z wynikami maturalnymi)