Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji
  • Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka, Sucha Beskidzka, małopolskie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3345990

Obowiązki

Cel stanowiska:

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji

Wymagania

Wymagania formalne:

Niezbędne:

•    wykształcenie średnie

Mile widziane:

•    wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia)

Wymagania dodatkowe:

•    podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

•    podstawowa znajomość przepisów ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych

•    podstawowa znajomość kodeksu postępowania administracyjnego

•    umiejętność obsługi pakietu MS Office

Wymagane dokumenty:

•    CV

•    list motywacyjny ze wskazaniem nazwy stanowiska pracy

•    skany dokumentów potwierdzających niezbędne wykształcenie