Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji
  • Leszno
Leszno, Leszno, wielkopolskie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3345468

Obowiązki

Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia)

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • znajomość Ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • komunikacja
  • współpraca
  • nastawienie na rozwój
  • orientacja na klienta
  • rozwiązywanie problemów

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny z zaznaczeniem komórki i stanowiska, o które ubiega się kandydat
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie