Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji 41.2024
  • Gniezno
Gniezno, Gniezno, wielkopolskie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3345682

Obowiązki

Zapewnienie opracowywania spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.

Wymagania

Wymagania formalne:

Niezbędne:

- wykształcenie średnie

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia)

Wymagania dodatkowe:

- podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

- podstawowa znajomość przepisów ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych

- podstawowa znajomość kodeksu postępowania administracyjnego

- umiejętność obsługi pakietu MS Office

- orientacja na cel, orientacja na jakość, komunikacja, współpraca, elastyczność, nastawienie na rozwój

- orientacja na klienta, rozwiązywanie problemów, radzenie sobie w trudnych sytuacjach

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny z podaniem numeru oferty: 41.2024

- skan dokumentów potwierdzających wymagane niezbędne wykształcenie

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole ofert zamieszczonej na głównej stronie ZUS (www.zus.pl) w zakładce "Praca w ZUS"

Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji.

Jeśli jesteś osobą:

- komunikatywną i lubiącą współpracę

- zorientowaną na klienta

- zorientowaną na cel i jakość

- radzącą sobie w trudnych sytuacjach

To zachęcamy Cię do składania dokumentów, oferując:

- zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo

- bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów

- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych

- atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie w PZU

Dodatkowe informacje:

- poszukujemy dwóch pracowników na stanowisko

- umowa na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika

- proces rekrutacji obejmować będzie test i/lub rozmowę kwalifikacyjną

- skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne

- oferty niekompletne nie będą rozpatrywane

- oferty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane

- miejsce wykonywania pracy:

Inspektorat ZUS w Gnieźnie

H. Sienkiewicza 4

62-200 Gniezno

Oferujemy

Warunki Pracy

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

- sprzęt komputerowy,

- sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

- spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,

- polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,

- konieczność poruszania się po całym obiekcie,

- budynek 4 -kondygnacyjny z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,

- stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze

- miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego,

- wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika,

- drzwi przy wejściu do budynku (pierwsze) otwierają się automatycznie,

- w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Lista kandydatów:

  1. Antonina Barvinska, Gniezno
  2. Natalia Ciszak, Trzemeszno
  3. Angelika Budziszewska, Gniezno
  4. Marta Jaskot, Gniezno
  5. Karolina Kilanowska, Gniezno
  6. Marlena Bojańska, Września
  7. Anna Matusz, Gniezno
  8. Aleksandra Jaskulska, Konin
  9. Joanna Likowska, Witkowo
  10. Dagmara Alwin, Gniezno
  11. Natalia Farhan, Gniezno
  12. Katarzyna Kamińska, Czerniejewo
  13. Agnieszka Kryszak, Gniezno
  14. Joanna Szymska-Stachowiak, Gniezno
  15. Natalia Jastrzębska, Waliszewo
  16. Magdalena Kozielska, Gniezno
  17. Magdalena Sakowicz, Gniezno
  18. Justyna Sadyś, Owieczki
  19. Joanna Wieczorek, Gniezno
  20. Natalia Kraska, Trzemeszno
  21. Dominik Zgoda, Witkowo
  22. Aleksandra Jurga, Gniezno

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Gniezno
  • Gniezno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322