Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji
  • Piła
Piła, Piła, wielkopolskie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3345923

Obowiązki

Cel stanowiska:

Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.

Wymagania

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia)

Wymagania dodatkowe:

  • podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych,
  • podstawowa znajomość przepisów ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych,
  • podstawowa znajomość kodeksu postępowania administracyjnego,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Jeśli posiadasz poniższe kompetencje:

  • orientacja na cel,
  • orientacja na jakość,
  • komunikacja,
  • współpraca,
  • elastyczność,
  • nastawienie na rozwój,
  • orientacja na klienta,
  • rozwiązywanie problemów,
  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach.

To zapraszamy do aplikowania/przesłania dokumentów przez formularz aplikacyjny (Aplikuj na dole oferty).

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie.

Dodatkowe informacje:

  • poszukujemy 2 pracowników na stanowisko,
  • proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz test/sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu, w siedzibie Oddziału ZUS w Pile lub w formie zdalnej przez komunikator internetowy - wywiad on-line,
  • skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,
  • do składania ofert zachęcamy osoby niepełnosprawnościami,
  • oferty niekompletne, niepodpisane, przesłane po terminie nie będą rozpatrywane,