Stanowisko ds. obsługi płatników składek i ubezpieczonych
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
ZUS
7. 8. 2024

3348015

Obowiązki

Zadania w ramach funkcji organizacyjnej:

Zapewnia obsługę klientów w zakresie spraw płatników składek i ubezpieczonych

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

- wykształcenie wyższe

- min. 1 rok doświadczenia zawodowego związanego z obsługą klientów.

Mile widziane:

- doświadczenie w obsłudze osób z niepełnosprawnościami

Wymagania dodatkowe:

- znajomość przepisów ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

- znajomość zasad podlegania, ustalania wysokości i rozliczania składek na ubezpieczenia społeczne, zdrowotne, Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych

- znajomość przepisów ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych

Jeśli jesteś osobą:

- komunikatywną

- elastyczną

- nastawioną na rozwój

- zorientowaną na klienta

- posiadającą umiejętność rozwiązywania problemów i radzenia sobie w trudnych sytuacjach

zachęcamy do aplikowania na powyższe stanowisko.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska pracy, o które ubiega się kandydat
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie
  • dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe