Stanowisko ds. obsługi korespondencji
  • Mysłowice
Mysłowice, Mysłowice, śląskie, Polska
ZUS
6. 6. 2024

3346536

Obowiązki

Cel istnienia stanowiska

Zapewnia obsługę wpływającej i wychodzącej korespondencji, w tym w ramach kanałów elektronicznych.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • minimum 1 rok pracy związanej z obsługą kancelaryjną

Wymagania dodatkowe

  • znajomość przepisów ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • znajomość ustawy kodeks postępowania administracyjnego
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • orientacja na cel, na jakość
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych
  • umiejętność współpracy z innymi
  • komunikacja, elastyczność
  • umiejętność rozwiązywania problemów

Wymagane dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska o jakie kandydat się ubiega
  • skany dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Dokumenty należy przesłać przez formularz rekrutacyjny Aplikuj (na dole oferty)

Dodatkowe informacje

  • skontaktujemy się tylko z osobami spełniającymi wymagania formalne
  • oferta niekompletna nie będzie rozpatrywana
  • za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji przez formularz rekrutacyjny
  • proces rekrutacji obejmować będzie test wiedzy oraz rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie Oddziału ZUS w Chorzowie
  • poszukujemy jednego pracownika na stanowisko
  • miejsce świadczenia pracy:

Biuro Terenowe ZUS w Mysłowicach

ul. Kacza 6

41-400 Mysłowice

Oferujemy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie w PZU

Do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy
  • sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie,
  • konieczności wykonywania pracy poza biurem,
  • konieczność odbywania podróży służbowych,
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na parterze budynku
  • przy wejściu z tyłu budynku znajduje się pochylnia

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851