Stanowisko ds. obsługi dokumentacji
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3346073

Obowiązki

Zapewnia udostępnianie i utrzymanie zasobu dokumentacji w obiegu bieżącym oraz prawidłowe funkcjonowanie archiwum zakładowego.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

• wykształcenie średnie

Mile widziane:

• wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia, ubezpieczenia społeczne, administracja, prawo, archiwistyka)

• minimum 2 lata pracy związanej z obsługą dokumentacji

Wymagania dodatkowe:

• znajomość ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach

• umiejętność obsługi pakietu MS Office

Jeśli jesteś osobą:

• komunikatywną

• potrafiącą współpracować

• zorientowaną na jakość

• nastawiona na rozwój

• posiadasz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych

• posiadasz umiejętność rozwiązywania problemów

Zachęcamy do składania dokumentów

Wymagane dokumenty:

• CV

• list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska o jakie ubiega się kandydat

• skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe