Stanowisko ds. obsługi dokumentacji
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
ZUS
29. 5. 2024

3346451

Obowiązki

Cel istnienia stanowiska

Zapewnia udostępnianie i utrzymanie zasobu dokumentacji w obiegu bieżącym oraz prawidłowe funkcjonowanie archiwum zakładowego.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Niezbędne

  • wykształcenie średnie
  • minimum 3 miesiące pracy związanej z obsługą dokumentacji

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia, ubezpieczenia społeczne, administracja, prawo, archiwistyka)
  • minimum 2 lata pracy związanej z obsługą dokumentacji

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość normatywów kancelaryjno-archiwalnych, w tym: Instrukcji Kancelaryjnej, JRWA oraz Zasad zarządzania dokumentacją papierową,
  • znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • znajomość Ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach
  • orientacja na cele, orientacja na jakość
  • nastawienie na rozwój
  • dobra komunikacja, elastyczność, umiejętność współpracy
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych
  • umiejętność rozwiązywania problemów

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska o jakie kandydat się ubiega
  • skany dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Dokumenty należy przesłać przez formularz rekrutacyjny Aplikuj (na dole oferty)

Dodatkowe informacje:

Oferta ważna do 05.02.2024 r.

  • skontaktujemy się tylko z osobami spełniającymi wymagania formalne
  • oferta niekompletna nie będzie rozpatrywana
  • za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji przez formularz rekrutacyjny
  • poszukujemy na stanowisko dwóch pracowników
  • proces rekrutacji obejmować będzie test wiedzy oraz rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie Oddziału ZUS w Chorzowie

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie w PZU
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy
  • sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie,
  • konieczność wykonywania pracy poza biurem,
  • konieczność odbywania podróży służbowych,
  • budynek 4-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na parterze i na poziomie -1
  • przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia,
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Lista kandydatów:

Angelika Pytlok Ruda Śląska

Bożena Sawczuk Chorzów

Monika Stelmach Chorzów

Klaudia Kojka Wieszowa

Kamila Szynal Bytom

Tomasz Tomszik Zabrze

Natalia Przybyła Ruda Śląska

Magdalena Gładysz Siemianowice Śląskie

Mariola Klyszcz Chorzów

Żaneta Kołsut Siemianowice Śląskie

Anna Czuba Ruda Śląska

Szymon Pluciniok Chorzów

Krzysztof Honkisz Chorzów

Sandra Wróbel Bytom

Wiktoria Urbańska Chorzów

Paulina Kałuża Ruda Śląska

Dariusz Sikora Ruda Śląska

Monika Rus Chorzów

Marzena Madej Ruda Śląska

Aleksandra Wróbel Zabrze

Katarzyna Piątek Zabrze

Estera Leśniowska Bytom

Barbara Urbańska Siemianowice Śląskie

Ramona Oleksy-Szpałek Ruda Śląska

Katarzyna Tomaszewska Bytom

Dorota Matyjaszczyk Chorzów

Magdalena Juranek Katowice

Klaudia Michalska Radzionków

Kinga Adamczyk Katowice

Justyna Kowaczek Zabrze

Agnieszka Cyrnik Bytom

Barbara Michalska Siemianowice Śląskie

Wyniki naboru:

Pani Marzena Madej jest osobą komunikatywną, otwartą. Skupia się na przekazywaniu odbiorcom najważniejszych informacji. W procesie komunikacji opiera się na szacunku do współrozmówcy. W życiu zawodowym pragnie osiągnąć stabilizację. Kandydatka świadoma jest zakresu obowiązków jaki jest wykonywany na st. ds. obsługi dokumentacji. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu kompetencyjnego można wywnioskować, że Kandydatka wypracowuje wspólnie z innymi osobami rozwiązania dla pojawiających się problemów. Bierze odpowiedzialność za swoje działania. Przyznaje się do popełnionych błędów i dąży do ich naprawy. Pani Marzena Madej jest osobą energiczną, z chęcią podejmie się realizacji nowych zadań.

Pani Klaudia Michalska jest osobą komunikatywną. W procesie komunikacji opiera się na szacunku do odbiorcy. W życiu zawodowym pragnie osiągnąć stabilizację i pewność zatrudnienia, dlatego też postanowiła aplikować do ZUS. Kandydatka przejawia postawę odznaczająca się otwartością na innych. Zależy Jej na dobrej atmosferze w pracy.

Z własnej inicjatywy angażuje się w realizację celów grupy, współpracowników. Bierze odpowiedzialność za swoje działania. Przyznaje się do popełnionych błędów i dąży do ich naprawy. Pani Klaudia Michalska jest osobą energiczną, pełną zapału do pracy.

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Chorzów
  • Specjalista ds. obsługi klienta Chorzów
  • Obsługa hotelowa Chorzów
  • Obsługa gastronomii Chorzów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Chorzów
  • Specjalista ds. Zakupów Chorzów
  • Specjalista ds. marketingu Chorzów
  • Specjalista ds. ofertowania Chorzów
  • Specjalista ds. Zarządzania Chorzów
  • Specjalista ds. Eksportu Chorzów
  • Specjalista ds. transportu Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080