Stanowisko ds. informacji ogólnej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ZUS
29. 5. 2024

3346359

Obowiązki

Cel stanowiska:

Pracownik na tym stanowisku zapewnia udzielanie ogólnej informacji klientom zgłaszającym się do terenowej jednostki organizacyjnej oraz kierowanie ich na stanowiska merytoryczne właściwe do rozpatrzenia spraw.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

- wykształcenie średnie

Mile widziane:

- 1 rok doświadczenia w obsłudze klientów;

doświadczenie w obsłudze osób z niepełnosprawnościami

Wymagania dodatkowe:

- umiejętność obsługi pakietu MS Office

- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych

- komunikacja

- znajomość technik obsługi

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny (z zaznaczeniem stanowiska i komórki organizacyjnej o które ubiega się kandydat)

- skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Dodatkowe informacje:

- skontaktujemy się drogą mailową tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne

- oferty niekompletne nie będą rozpatrywane

- oferty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane