Stanowisko ds. informacji ogólnej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3345469

Obowiązki

Cel istnienia stanowiska

Zapewnia udzielanie ogólnej informacji klientom zgłaszającym się do terenowej jednostki organizacyjnej oraz kierowanie ich na stanowiska merytoryczne właściwe do rozpatrzenia spraw.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 1 rok pracy związanej z obsługą klientów; doświadczenie w obsłudze osób z niepełnosprawnościami

Wymagania dodatkowe

  • znajomość przepisów ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • znajomość przepisów ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
  • znajomość przepisów ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa
  • orientacja na cel/jakość
  • komunikacja
  • współpraca
  • elastyczność
  • nastawienie na rozwój
  • orientacja na klienta
  • rozwiązywanie problemów
  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach

Wymagane dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie ubiega się kandydat, w razie możliwości ze wskazaniem adresu e-mail lub nr telefonu
  • kserokopia dokumentu potwierdzającego posiadane wykształcenie

Dodatkowe informacje

  • proces rekrutacji obejmować będzie test wiedzy oraz rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie Oddziału
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
  • nadsyłanych dokumentów nie zwracamy
  • oferty niekompletne oraz przesłane po terminie nie będą rozpatrywane

miejsce wykonywania pracy:

ul. Orzeszkowej 14

02-374 Warszawa