STANOWISKO DS. EWIDENCJI, ORGANIZACJI I ROZLICZEŃ
  • Słupsk
Słupsk, Plac Zwycięstwa 8, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
12. 10. 2024
od 5 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Departament Zarządzania Dokumentacją i Poligrafią
Wydział Produkcji Poligraficznej-2.
Zakres obowiązków: opracowanie, rejestracja oraz prowadzenie ewidencji wpływających zleceń poligraficznych, zabezpieczanie materiałów produkcyjnych niezbędnych do realizacji produkcji, w tym papier (wyliczanie ilości zgodnie z wytycznymi technologa, dokonywanie rezerwacji materiałów z magazynu i rejestracja w systemie SAP), uczestniczenie w kontroli poprawności materiałów wpływajacych do realizacji produkcji poligraficznej, koordynacja terminów wykonywanych zleceń produkcyjnych, weryfikacja codziennych raportów pracy pracowników wydziału, porządkowanie i zabezpieczanie dokumentacji produkcyjnej, sporządzanie miesięcznych sprawozdań z realizacji zadań zrealizowanych przez wydział.
Godz. pracy 7-15.
Umowa na czas nieokreślony z jednoczesnym zastrzeżeniem, że umowa na czas nieokreślony poprzedzona jest umowami na czas określony.

Inne wymagania
wykształcenie średnie (mile widziane wyższe poligrafia, administracja, ekonomia, zarzadzanie);
dobra lub bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel);
mile widziane doświadczenie w pracy związanej z branżą poligraficzną

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Słupsk
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Słupsk
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Słupsk
  • Specjalista ds. kadr i płac Słupsk
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Słupsk
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Słupsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Słupsk
  • Specjalista ds. PR Słupsk
  • Specjalista ds. ofertowania Słupsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Słupsk
  • Specjalista ds. Eksportu Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251