Stanowisko ds. egzekucji - wyniki naboru
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
ZUS
19. 7. 2024

3347619

Obowiązki

Zapewnia dochodzenie należności w ramach prowadzonych postępowań egzekucyjnych i upadłościowych.

Wymagania

Niezbędne:

- wykształcenie średnie

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, prawo, ekonomia,

administracja)

- minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

Wymagania dodatkowe:

- znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego,

- znajomość przepisów ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych,

- umiejętność obsługi pakietu MS Office,

- znajomość przepisów ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie