Stanowisko ds. egzekucji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3346105

Obowiązki

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

- nadawanie klauzul wykonalności tytułom wykonawczym oraz stosowanie środków egzekucyjnych w ramach egzekucji administracyjnej,

- monitorowanie przebiegu postępowań egzekucyjnych i podejmowanie stosownych działań zmierzających do odzyskania Zakładu,

-monitorowanie przebiegu postępowań egzekucyjnych i podejmowanie stosownych działań zmierzających do odzyskania należności Zakładu,

-przygotowywanie projektów postanowień organu egzekucyjnego oraz postanowień wydawanych w imieniu wierzyciela

Wymagania

Niezbędne:

- wykształcenie średnie

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe (prawo, administracja, ekonomia, finanse, bankowość, polityka społeczna)

- minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie