Stanowisko ds. budynków i budowli - umowa w celu zastępstwa pracownika​
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sporządzanie, realizowanie i rozliczanie planów rzeczowo-finansowych, utrzymania oraz napraw i remontów budynków i budowli dla zapewnienia właściwego ich stanu technicznego,
  • ewidencjonowanie i paszportyzacja budynków i budowli zgodnie z wymogami formalno-prawnymi,
  • prowadzenie spraw najmu pomieszczeń i budynków celem przygotowania niezbędnych danych do umów,
  • opiniowanie dokumentacji projektowej inwestycji własnych i obcych celem zapewnienia właściwej jakości robót,
  • przygotowanie danych do dokumentacji przetargowej w celu właściwego opracowania kompletu dokumentacji.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego, w tym 0,5 roku na stanowiskach związanych z budownictwem,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ulgi na przejazdy koleją w Polsce i za granicą

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do dnia 10.09.2024.

  • Praca Nowy Sącz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Nowy Sącz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Nowy Sącz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Nowy Sącz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Nowy Sącz
  • Specjalista ds. kadr i płac Nowy Sącz
  • Pracownik ds. administracji Nowy Sącz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Nowy Sącz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Nowy Sącz
  • Doradca podatkowy w Polsce Nowy Sącz
  • Specjalista ds. ofertowania Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544