Stanowisko Accounting Directora - praca z językiem angielskim (Warszawa)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
L.M. Group Poland
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.
Obecnie dla naszego klienta, pooszukujemy kandydatów na stanowisko w dziale kadr i płac.

Numer referencyjny: MAKO

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • nadzór nad pracą podległych zespołów księgowych
  • zarządzanie finansami przedsiębiorstwa
  • nadzór nad kontaktami finansowymi
  • nadzór nad wewnętrznymi kontrolami finansowymi
  • nadzór nad rozliczeniami
  • prowadzenie badań i analiz kondycji finansowej firmy i ogólnej sytuacji ekonomicznej
  • nadzór nad tworzeniem odpowiednich raportów dla Zarządu firmy, kadry kierowniczej, akcjonariuszy, jednostek zewnętrznych itd.

Wymagania na stanowisku:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość procesów finansowo-księgowych
  • doświadczenie zdobyte w strukturach biura rachunkowego
  • doświadczenie na stanowisku managerskim
  • umiejętność prowadzenia zespołów (minimum 20 osób)
  • motywacja do dalszego rozwoju zawodowego,
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, kadrowo-płacowych
  • język angielski: B2
  • język niemiecki - będzie dodatkowym atutem

Nasz klient zapewnia:

  • Praca hybrydowa z nowoczesnego biura w Warszawie (Aleje Jerozolimskie)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i dokształcania się w zakresie kadrowo-płacowym
  • Work-life balance

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370