Stajenny
  • Przechód
Stajenny
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Metaal Flex
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca na farmie na której znajdują się dwie stajnie. Teren farmy obejmuje około 10-15 hektarów, posiada dwie stajnie(stajnia sportowa i stajnia hodowlana) i wybiegi dla koni.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o zwierzęta takie jak konie, owce, lamy, kury (czyszczenie, karmienie, wyprowadzanie), dbanie o porządek w stajni oraz wokół niej, naprawy i konserwacja sprzętu i w gospodarstwie, prowadzenie auta dostawczego do przewozu koni bądź jazda traktorem jak i przyjmowanie kowala czy weterynarza.

Praca w nienormowanych godzinach pracy, również w weekendy.

WYMAGANIA:

- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,

- znajomość języka obcego (angielski, niemiecki lub niderlandzki) w stopniu komunikatywnym,

- prawo jazdy kat. B,

- umiejętnosć jazdy autem dostawczym do przewozu koni i traktorem.

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),

- umowę na 12 m-cy z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz,

- gwarantujemy legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach u sprawdzonego i rzetelnego klienta,

- możliwość wyjazdu z Polski od zaraz (mile widziane osoby zamieszkujące prywatne lokacje w Holandii)

- pracę w godzinach nadliczbowych,

- dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,

- komfortowe mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć Wi-Fi,

- bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy,

- opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) – np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851