Stacji Paliw bp Żory ul. Północna/Umowa o prace na 3/4 etatu
  • Żory
Żory, Żory, Śląskie, Polska
Dział rekrutacji
28. 9. 2024

bp jest jednym z najszybciej rozwijających się koncernów energetycznych świata, który posiada już ponad 565 stacji benzynowych w Polsce oraz ponad 18 tysięcy stacji na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem sieci, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko Specjalista/Specjalistka Obsługi Klienta
Lokalizacja: bp Żory, ul. Północna 5, 44-240 Żory Żory
(dojazd do pracy własnym środkiem transportu - wypłacamy miesięczny dodatek dojazdowy do pracy)
Co oferujemy:
Umowę o pracę bez okresu próbnego do 33 miesięcy, a kolejną na czas nieokreślony;
Pracę na 3/4 etatu - minimum 126h w miesiącu;
Pracę w systemie zmianowym po 8 godzin ( w godzinach 6-14,14-22,22-6);
Szkolenie wdrożeniowe na stanowisko pracy;
Dodatki za pracę w święta, godziny nocne, za pracę w weekendy;
Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane zawsze 10 danego miesiąca;
Przejrzysty program premiowy, premie uznaniowe i nagrody za indywidualne osiągnięcia;
Zniżki na paliwo, myjnię i posiłki z oferty gastronomicznej;
Dodatkowe świadczenia finansowe - wielkanocne, choinkowe, zapomogi losowe, bukiet ubranek dla nowonarodzonego dziecka;
Twój zakres obowiązków:
Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż;
Obsługa kasy fiskalnej;
Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe;
Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;
Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji;
Nasze oczekiwania:
Nie masz doświadczenia? Żaden problem - wszystkiego Cię nauczymy!
Bądź dyspozycyjny na 3 zmiany;
Bądź mobilny, aby bez przeszkód dojechać do pracy;
Bądź otwarty na kontakt z drugim człowiekiem;
Bądź gotowy na pracę w energetycznym zespole;
Bądź gotowy do pracy zmianowej;
Bądź zaangażowany w swoją pracę;
Szukamy Osób w różnym wieku;

  • Praca Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392