Stacja paliw Pronar w Dubiczach Cerkiewnych szuka pracownikó
  • Dubicze Cerkiewne
Dubicze Cerkiewne, Dubicze Cerkiewne, Podlaskie, Polska
stacja paliw
11. 6. 2024

Stacja paliw Pronar w Dubiczach Cerkiewnych poszukuje do pracy kasjera/sprzedawcę na dłuższy okres.
Jeżeli pracowałeś kiedyś na podobnym stanowisku ta praca jest właśnie dla Ciebie! A jeżeli nie to wszystkiego Cię nauczymy.
Jesteś komunikatywny, uśmiechnięty, pełen energii, lubisz kontakt z ludźmi- zapraszamy do ekipy!
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Główne obowiązki:
- Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
- Budowanie pozytywnego wizerunku miejsca pracy
- Prace porządkowe
- Obsługa kasy fiskalnej
- Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów
Oferujemy
-praca w młodym zgranym zespole
-elastyczne godziny pracy
-świetna atmosfera
-dobre warunki finansowe
- premie w zależności od zaangażowania i sprzedaży
Czego oczekujemy
- entuzjazmu I pozytywnego nastawienia
- umiejętności pracy w zespole, życzliwego podejścia do współpracowników i klientów
- Zaangażowania i motywacji do pracy
- Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy
Zgłoszenia przyjmujemy na e-mail: @ @

  • Praca Dubicze Cerkiewne
  • Dubicze Cerkiewne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851