Stacja Paliw Orlen w Łużnej zatrudni pracownika .
  • Łużna
Łużna, Łużna, Małopolskie, Polska
Anna
19. 4. 2024

Stacja Paliw ORLEN w Łużnej zatrudni pracownika na stanowisko:
-Pracownik Obsługi Klienta
Główne zadania:
-obsługa klienta przy kasie i w bistro
-aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych
-dbanie o czystość i wizerunek miejsca pracy
-dokładnie towaru -realizacja wyznaczonych celów
Oczekujemy:
-aktualna książeczka sanepidowska do celów sanitarno-epidemiologicznych
-pozytywnego nastawienia
-otwartości na ludzi i nowe doświadczenia
-entuzjazmu
-dyspozycyjności
-precyzji i dokładności w pracy
-gotowości do pracy zmianowej, oraz w weekendy i święta
-status ucznia
Oferujemy:
-atrakcyjny system wynagrodzeń-
wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas, zwierające premie sprzedażowe i dodatek nocny
-rabat pracowniczy na paliwo i produkty gastronomiczne
-praca w miłej atmosferze
Nr kontaktowy 797523292
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, na adres @
wraz z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: DZ.U.2016.poz.922) lub zapraszamy na rozmowę na Stacji Paliw.

  • Praca Łużna
  • Pracownik produkcji Łużna
  • Pracownik biurowy Łużna
  • Pracownik fizyczny Łużna
  • Łużna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190