Stabilność i super stawka OD ZARAZ | Produkcja wiązek kablowych | Łódź
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje główne zadania będą obejmować:

  • łączenie wiązek kablowych,
  • kontrola poprawności połączeń,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
  • obsługa specjalistycznych maszyn.

WYMAGANIA:

Poszukujemy osób nastawionych na stabilność i rozwój, gotowych do pracy w systemie 3-zmianowym. Jeżeli chodzi o obsługę produkcji, to wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!

OFERUJEMY:

Dołącz do teamu i zyskaj:

  • zarobki nawet do 3800 zł netto!
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00 oraz 22:00-6:00),
  • możliwość wypracowania nadgodzin i dodatkowych zarobków (po okresie wdrożenia),
  • WYGODNY I SZYBKI proces rekrutacji,
  • wsparcie konsultantów OTTO,
  • możliwość cotygodniowej wypłaty zaliczki na poczet wynagrodzenia,
  • dostęp do pakietu medycznego,
  • karta Multisport.

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045