Stabilna praca w Łodzi | Pewne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Na czym polega praca?

Twoim zadaniem będzie produkcja uszczelek karoseryjnych i pasków transmisyjnych. Będziesz wykonywać precyzyjne działania na linii produkcyjnej oraz dbać o jakość naszych produktów.

WYMAGANIA:

Wymagamy jedynie gotowości do pracy!

OFERUJEMY:

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe premie
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Dostęp do opieki medycznej
  • Karta MultriSport
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Praca w systemie zmianowym: 5:45-13:45, 13:45-21:45, 21:45-5:45
  • Wsparcie koordynatorów OTTO
  • Cotygodniowe wypłaty – pewność regularnych dochodów
  • Szybki i solidny zarobek

Zyskaj pewne zatrudnienie i stabilne zarobki. Aplikuj już teraz, a nasz dedykowany rekruter skontaktuje się z Tobą, aby opowiedzieć więcej o firmie i procesie rekrutacyjnym.

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

  • Praca Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132