Stabilna praca na produkcji w Dąbrowie Górniczej -> DARMOWY TRANSPORT
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Produkcja szyb samochodowych
  • Kompletacja szyb samochodowych
  • Kontrola jakości szyb
  • Pakowanie szyb do pojemników
  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy

WYMAGANIA:
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie do 5200 zł netto miesięcznie

Premia 350 zł brutto miesięcznie za system pracy 4-brygadowy

Premia motywacyjna 317 zł brutto wypłacana co dwa miesiące

Dofinansowanie do obiadów do 170 zł miesięcznie

Bezpłatny dojazd do pracy (z miast: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Jaworzno)

Cotygodniowe wypłaty

Możliwość otrzymania umowy bezpośrednio u klienta

Możliwość dodatkowego zarobku na nadgodzinach (+50%, +100%, +200% – w zależności od dnia i zmiany)

Pracę na 3 zmiany w systemie 4-brygadowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

Wsparcie konsultantów OTTO

Helpdesk dostępny w godzinach 9:00-17:00

Dostęp do pakietu medycznego

Karta Multisport

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Kurier (transport) Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. transportu Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik na wysokościach Dąbrowa Górnicza
  • Pracownicy uczelni w Polsce Dąbrowa Górnicza
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Dąbrowa Górnicza
  • Doradca podatkowy w Polsce Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584