Stabilna praca – bezpłatny transport!
  • Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obowiązki:

  • pakowanie i kontrola procesu produkcyjnego,
  • raportowanie dotyczące postępu produkcji.

WYMAGANIA:

Poszukujemy zaangażowanej osoby, która będzie brała czynny udział przy wytwarzaniu artykułów używanych codziennie przez miliony osób. Firma to światowy gigant w swoim fachu, który posiada swoje placówki w 35 krajach na całym świecie!

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • dopłaty do stawki podstawowej (3-6%) za produktywność,
  • bezpłatny transport do pracy z wielu lokalizacji, m.in. Środa Śląska, Strzegom, Żarów, Świdnica,
  • możliwość wypłat tygodniowych,
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • rekrutację online,
  • dostęp do pakietu medycznego,
  • karta Multisport.

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836