St. Specjalista/-ka ds. CVM
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
T-Mobile Polska S.A.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Prowadzenie projektów w zakresie zarządzania wartością Klienta
  • Udział w procesie definiowania zakresu projektu, analiza wymagań, tworzenie harmonogramów, planowanie, monitorowanie i raportowanie postępów prac
  • Zarządzanie produktem - analiza wymagań Klienta wewnetrznego, udział w opracowywaniu strategii rozwoju produktu, współpraca z zespołami sprzedaży, marketingu oraz oferty w zakresie bieżących działań
  • Motywowanie oraz usprawnianie komunikacji w zespole

W realizacji zadań pomoże Ci:

  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej lub obszarze zarządzania wartością Klienta (CVM)
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (B2+)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz analityczne myślenie, poparte umiejętnością klarownego prezentowania wniosków
  • Umiejętność zarządzania ​projektami
  • Proaktywne podejście
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Samodzielne podejmowanie decyzji
  • Kreatywność

Nasza oferta dla Ciebie:

T-Mobile Polska to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy i eksperymentujemy!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji i wspierać nasz zespół swoimi kompetencjami i doświadczeniem, dzielić się wiedzą i liczyć na to samo z naszej strony – nie czekaj i dołącz do #MagentaTeam!

Benefity

  • Korzyści dla Ciebie i Twoich bliskich: pakiety sportowe, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Rozwijaj się bez końca: WeGrow, czyli indywidualne plany rozwoju, webinary i szkolenia zewnętrzne, Festiwal Rozwoju, dostęp do platform szkoleniowych
  • Świętuj w magentowym stylu: dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin/imienin, urlop jubileuszowy, imprezy integracyjne, konkursy wewnętrzne
  • Benefity dopasowane do Ciebie: dostęp do platformy benefitowej, świadczenia ZFŚŚ, telefon z ofertą bez limitu (także do użytku prywatnego), specjalna oferta na produkty T-Mobile, a także zniżki od naszych partnerów
  • Wsparcie, wygoda, poczucie bezpieczeństwa: bezpłatne miejsce parkingowe i siłownia przy biurze na Marynarskiej, modem z Internetem do pracy z domu, programy wellbeingowe i wolontaryjne, program poleceń pracowniczych Znam Talent, inicjatywy sportowe, grupy pracownicze DE&I

Jak wygląda proces rekrutacji?

Biorąc udział w naszych rekrutacjach możesz liczyć na uczciwość i transparentność. Dokładnie i sprawiedliwie rozważamy każdą kandydaturę, bez wyjątku. Dla nas nie ma znaczenia Twoja rasa, kolor skóry, Twoja orientacja seksualna, tożsamość płciowa, pochodzenie, niepełnosprawność, poglądy, wygląd, czy religia, która wyznajesz.

Liczą się tylko Twoje kompetencje.

Gwarantujemy Ci także, że uczestnicząc w rekrutacjach do  #MagentaTeam zawsze otrzymasz informacje zwrotną!

Wyślij swoje CV – pamiętaj, aby zawrzeć w nim informacje na temat kompetencji, których poszukujemy (znajdziesz je w sekcji W REALIZACJI ZADAŃ POMOŻE CI).

Zadzwonimy do Ciebie, żeby opowiedzieć Ci więcej o zakresie zadań w tej roli oraz sprawdzić najważniejsze dla nas kryteria.

Zaprosimy Cię na spotkanie - to idealny moment aby zweryfikować wzajemne oczekiwania i poznać się. Chętnie dowiemy się co Cię motywuje, posłuchamy o Twoich sukcesach i oczekiwaniach względem nowych wyzwań. Podczas rozmowy dowiesz się więcej o naszej firmie, zespole oraz zadaniach, które dla Ciebie przygotowaliśmy rozmawiając z liderem/-ką lub kolegami/-żankami z zespołu.

Udało się ? Witaj w T-Mobile! Otrzymasz od nas dostęp do platformy onboardingowej gdzie podasz swoje dane do umowy i dowiesz się więcej o firmie. Otrzymasz także wszelkie niezbędne informacje dot. pierwszego dnia i bezpośredni kontakt do swojego przełożonego/-j lub opiekuna/-ki.

Witaj w #MagentaTeam

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388