Śruciarz, śrutownik
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Cześć! Jesteśmy SGP - Sorting  Group Poland Sp. z o.o.  Od 2006 roku pomagamy ludziom takim jak Ty znaleźć idealne miejsce pracy. Miesięcznie zatrudniamy ponad 3 000 pracowników w Polsce i za granicą, co czyni nas jednym z liderów w branży. Ale to nie liczby nas definiują - to sposób, w jaki dbamy o naszych pracowników.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Śruciarz.

Zakres zadań:

  • obsługa kabiny śrutowniczej oraz sprzętu śrutowniczego,
  • kontrola stanu używanego sprzętu oraz monitorowanie błędów procesu,
  • rejestracja wykonywanych operacji w systemie SAP oraz rejestracja obecności w systemie RCP,
  • zgłaszanie zauważonych niezgodności, nieprawidłowości,
  • wypełnianie karty zapisu jakości na poszczególnych etapach procesu.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie zawodowe techniczne,
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych oraz uprawnienia na suwnicę z poziomu roboczego B (można wykonać w 1szym miesiącu pracy – koszt dzielony na agencję i pracownika).

W SGP czeka na Ciebie:

  • atrakcyjna stawka godzinowa 42 zł brutto,

  • umowa zlecenie z pełnym oskładkowaniem do ZUS-u,

  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin, płatnych z dodatkiem 25%,

  • praca na zmiany,

  • szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,

  • stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • extra premia za polecenie znajomego do pracy w SGP 400 zł brutto!

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544