Śruciarz, piaskarz od 50 zł netto/h!
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Firma Usługowa Daga
5. 9. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem i zwiększonym zapotrzebowaniem, poszukujemy do zespołu doświadczonych ŚRUCIARZY, PIASKARZY.
Miejsce pracy: Wrocław, Fabryczna. Zakres Obowiązków:
przygotowanie powierzchni do dalszych etapów produkcji,
kontrola jakości wykonanej pracy i dbałość o szczegóły.
Oferujemy:
pracę w centrum Wrocławia w systemie zmianowym,
możliwość stałej współpracy oraz rozwoju zawodowego w branży kolejowej,
pakiet ubezpieczeń grupowych,
pracę w międzynarodowej firmie,
atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Wymagania:
doświadczenie jako śruciarz, piaskarz preferowane w branży kolejowej oraz innych konstrukcjach wielkogabarytowych,
zdolność do pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich decyzji.
Poszukujemy także pracowników z doświadczeniem w spawaniu aluminium oraz lakierników. Znasz kogoś- poleć nam! Zapłacimy 500 zł netto!
Osoby zainteresowane, które chcą dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544