Śruciarz
  • Wrocław
Śruciarz
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Śruciarz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kabiny śrutowniczej oraz sprzętu śrutowniczego,
  • kontrola stanu używanego sprzętu oraz monitorowanie błędów procesu,
  • rejestracja wykonywanych operacji w systemie SAP oraz rejestracja obecności w systemie RCP,
  • zgłaszanie zauważonych niezgodności, nieprawidłowości,
  • wypełnianie karty zapisu jakości na poszczególnych etapach procesu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe techniczne,
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych oraz uprawnienia na suwnicę z poziomu roboczego B (można wykonać w 1szym miesiącu pracy – koszt dzielony na agencję i pracownika).

To oferujemy

  • atrakcyjna stawka godzinowa 42 zł brutto,
  • umowa zlecenie z pełnym oskładkowaniem do ZUS-u,
  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin, płatnych z dodatkiem 25%,
  • praca na zmiany,
  • szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
  • stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • extra premia za polecenie znajomego do pracy w SGP 400 zł brutto!

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567