SRE Engineer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
RITS Professional Services
16. 9. 2024

Szukamy doświadczonego SRE Engineera, który dołączy do naszego zespołu i pomoże w utrzymaniu oraz optymalizacji naszej infrastruktury.

Szukasz nowych wyzwań i szansy na rozwój w firmie, która z roku na rok notuje imponujący wzrost?

Jeśli pasjonujesz się automatyzacją procesów, dbasz o wydajność systemów i chcesz mieć realny wpływ na globalne projekty, ta oferta jest dla Ciebie!

Lokalizacja: Warszawa - praca hybrydowa

Start date: od 1 listopada!

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie infrastrukturą w celu zapewnienia jej wysokiej dostępności, skalowalności i bezpieczeństwa.
  • Współpraca z zespołami w celu optymalizacji architektury systemów, wydajności i niezawodności.
  • Automatyzacja monitoringu, zarządzania i wdrożeń platform oraz wspierających je systemów.
  • Planowanie pojemności systemów, analiza wydajności oraz optymalizacja kosztów.
  • Utrzymanie systemów monitoringu i alarmowania w celu proaktywnego wykrywania problemów i szybkiej ich reakcji.
  • Analiza przyczyn incydentów oraz wdrażanie działań zapobiegawczych.
  • Wdrażanie najlepszych praktyk bezpieczeństwa oraz ochrona danych i systemów.
  • Wspieranie zespołów w definiowaniu wskaźników SLIs, SLOs oraz budżetów błędów.
  • Automatyzacja procesów zwiększających efektywność, takich jak analiza logów, tuning wydajności, oraz odpowiedź na incydenty.
  • Projektowanie rozwiązań zwiększających widoczność usług poprzez zbieranie i analizowanie metryk, logów i śladów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami monitoringu (Dynatrace, Splunk, CloudWatch).
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux oraz narzędzi do analizy logów (Azure Monitor, ELK, Graylog).
  • Doświadczenie w przeglądach powypadkowych i planowaniu działań naprawczych.
  • Znajomość CI/CD w środowisku ADO i AWS.
  • Znajomość zasad i rozwiązań związanych z cyberbezpieczeństwem.
  • Doskonałe umiejętności dokumentacyjne.
  • Doświadczenie w planowaniu i koordynacji odnowień certyfikatów, aktywności DR/BCP oraz zmian w systemach produkcyjnych.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Kultura wysokiej wydajności – sukces i wzrost przychodów to nasza codzienność.
  • Rozwój i inwestycja w talenty – wspieramy Twój rozwój przez certyfikacje, mentoring, mobilność wewnętrzną oraz programy stażowe.
  • Globalne projekty o realnym wpływie – współpracujesz z renomowanymi klientami, wpływając na przyszłość branży.
  • Zróżnicowane środowisko pracy – stawiamy na otwartość, wielokulturowość i regularne spotkania zespołowe.
  • Społeczna odpowiedzialność – dbamy o edukację w IT, równość płci, zrównoważony rozwój i etyczne praktyki operacyjne.

Brzmi jak oferta dla Ciebie? Aplikuj i twórz przyszłość technologii razem z nami!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567