Sprzedawczyni / Sprzedawca w specjalistycznym sklepie Würth
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Würth Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i doradztwo w doborze produktów technicznych
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowo-magazynowej
  • Obsługa klientów biznesowych.
  • Dbałość o wizerunek salonu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Znajomość branży technicznej
  • Biegła obsługa komputera
  • Otwarta i komunikatywna postawa
  • Samodzielność i wielozadaniowość

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo – pełny etat
  • Wolne weekendy
  • Wsparcie przełożonego na każdym etapie pracy.
  • Profesjonalne szkolenia techniczne i sprzedażowe
  • Motywujący system wynagradzania: podstawa + miesięczna premia sprzedażowa
  • Benefity- karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, drużyny sportowe
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Nowoczesne platformy szkoleniowe

  • Praca Rzeszów
  • Sprzedawca Rzeszów
  • Pracownicy uczelni w Polsce Rzeszów
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Rzeszów
  • Doradca podatkowy w Polsce Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448