Sprzedawczyni/Sprzedawca w piekarni - Warszawa
  • Warszawa
Warszawa
Ewlit Sp. z o. o.
24. 9. 2024
21.67-30 zł netto
Informacje o stanowisku

Sprzedawca/Sprzedawczyni w piekarni

  • Lokalizacja – Warszawa

Dla naszego Klienta, sieci piekarni, która produkuje ponad 70 rodzajów pieczywa i bułek oraz ponad 80 wyrobów cukierniczych, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko pracownika sklepu

Oferujemy:

- Umowa zlecenie z naszą spółką

- Szkolenie wdrażające

- Pomoc w uzyskaniu książeczki sanitarno-epidemiologicznej

- Stawka godzinowa od 21.67 zł netto do 24.23 zł netto

- Studenci do 26 r.ż. - 30.00 zł netto

- Praca 5 - 6 dni w tygodniu

- Różne godziny pracy/zmiany - 7, 5 - 13 godzin w zależności od zapotrzebowania

- Minimum 200 godzin miesięcznie

Zadania:

- Obsługa klientów piekarni (znajomość asortymentu)

- Obsługa kasy fiskalnej, krajalnicy i pieca

- Dbanie o porządek w sklepie

- Regularne uzupełnianie półek produktami piekarniczymi

- Dbanie o estetyczny wygląd półek oraz ich czystość

- Wypiekanie niektórych rodzajów pieczywa

- Przygotowywanie kanapek

- Przygotowywanie sprawozdania finansowego na koniec dnia

Wymagania:

- Wysoka motywacja do pracy

 - Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność

 - Dyspozycyjność, gotowość do pracy w soboty

- Umiejętność pracy w zespole

- Wysoka kultura osobista oraz przyjemna aparycja

- Brak nałogów

  • Praca Warszawa
  • Sprzedawca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392