SPRZEDAWCZYNI / DORADCA KLIENTA
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Daniłowiczowska 11, 00-084 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Paweł Grabiński Verigo Odzież Damska
20. 4. 2024
od 4 250 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Doradzanie klientkom w doborze ubrań, zaznaczanie poprawek krawieckich, sprzedaż oraz obsługa kasy fiskalnej.

Inne wymagania
#E #UA
Branża: Produkcja i sprzedaż odzieży damskiej; (Sprzedaż odzieży dla kobiet)
Miejsce wykonywania pracy: Daniłowiczowska, 11, 00-084 Warszawa;
Praca w godzinach: 12-19;
Wymagania:
- wykształcenie: minimum podstawowe;
- doświadczenie zawodowe: 2 lat;
- komunikatywna znajomość języka polskiego;
- dobry kontakt z klientem;
Zakres obowiązków:
- Doradzanie klientkom w doborze ubrań, zaznaczanie poprawek krawieckich, sprzedaż oraz obsługa kasy fiskalnej.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca mazowieckie
  • Doradca Wysokie Mazowieckie
  • Doradca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228