Sprzedawca w sklepiku szkolnym - dla studentki zaocznej
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
HR Consulting & Rekrutacja
7. 10. 2024

Poszukujemy POGODNEJ, ODPOWIEDZIALNEJ osoby, która łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi i dobrze czuje się w ich towarzystwie do pracy w sklepiku szkolnym na stanowisku: SPRZEDAWCA
Miejsce pracy: Rzeszów, Nowe Miasto
Zakres obowiązków:
• Obsługa uczniów oraz personelu szkolnego w sposób miły i profesjonalny,
• Sprzedaż produktów spożywczych i szkolnych,
• Utrzymywanie porządku i estetyki na półkach oraz w całym sklepiku,
• Przyjmowanie i uzupełnianie towaru.
Wymagania:
• Status studenta,
• Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 14:00,
• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Oferujemy:
• Umowa zlecenie na cały rok szkolny,
• Stawka: 28,10 zł brutto/h.
Zainteresowała Cię oferta? Prześlij CV!

  • Praca Rzeszów
  • Sprzedawca Rzeszów
  • Doradca podatkowy w Polsce Rzeszów
  • Pracownicy uczelni w Polsce Rzeszów
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251