Sprzedawca w sklepie warzywa - owoce
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Kartex
17. 8. 2024

Poszukujemy sprzedawców do sklepów owocowo-warzywnych w nowo otwartych punktach:
- na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku 6-18 (2 zmiany pn-sb)
- na osiedlu Zielone Wzgórza w Białymstoku 6-18 (2 zmiany pn-sb)
Od kandydatów oczekujemy:
- chęci do pracy
- pracowitości
- doświadczenia w handlu
- umiejętności obsługi kasy fiskalnej
- książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
Zadania:
- sprzedaż owoców i warzyw;
- przyjmowanie dostaw, kontrola stanów magazynowych
- dbanie o ekspozycję towarów i porządek
Oferujemy:
- umowę zlecenia na start i umowę o pracę po okresie próbnym;
- wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy
- pracę od poniedziałku do soboty (5 dni pracujących w tygodniu)
Zainteresowanych proszę o kontakt:
CV na maila kadry @ wikofruit.pl
tel. 570300122
Wynagrodzenie: od 3500-4500 netto

  • Praca Białystok
  • Sprzedawca Białystok
  • Pracownicy uczelni w Polsce Białystok
  • Doradca podatkowy w Polsce Białystok
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536