SPRZEDAWCA W SKLEPIE MIĘSNYM
  • Skawina
Skawina, Skawina, małopolskie, Polska
Madej Wróbel Marketing Sp. z o.o.
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wspólna 7, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Aktywna obsługa klienta w sklepie mięsnym, sprzedaż produktów z branży wędliniarskiej, dbanie o ekspozycje towaru, dbanie o wizerunek firmy, prace porządkowe w sklepie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca zmianowa w godzinach 6-14, 12-20. Wynagrodzenie: Podstawa + premia uznaniowa

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane wykształcenie zasadnicze zawodowe o profilu sprzedawca. Posiadanie książeczki sanepidowskiej lub gotowość do jej wyrobienia, umiejętność pracy w zespole, mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej, mile widziane doświadczenie w sprzedaży. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Pracodawca

Nazwa: MADEJ WRÓBEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: MAGAZYNOWA 45, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny z pracodawcą

  • Praca Skawina
  • Sprzedawca Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584