Sprzedawca w Salonie Premium - Swadzim
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie, Polska
GOMEZ
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
*Profesjonalna obsługa klienta;
*Budowanie relacji z klientem;
*Doradzanie w zakresie stylizacji zgodnie z najnowszymi światowymi trendami;
*Dbałość o funkcjonowanie i wygląd salonu zgodny ze standardami firmy;
*Podejmowanie aktywnych starań w celu sprawnego przeprowadzenia procesu sprzedaży;
*Realizacja założonych planów sprzedażowych;
*Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym.
Nasze wymagania:
*Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin; pon-niedz. - warunek konieczny
*Minimum półroczne doświadczenie w sprzedaży odzieży, obuwia lub akcesoriów;
*Chęć rozwoju i zdobywania wiedzy o branży fashion;
*Umiejętność pracy w grupie;
*Entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
*Otwartość na pracę w weekendy;
*Pozytywne nastawienie;
*Wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
*Stabilne warunki pracy na podstawie umowy o pracę, dając Ci pewność zatrudnienia na dłuższy okres. Możesz skupić się na rozwoju swoich umiejętności, wiedząc że możesz liczyć na stabilność.
*Pracę w pełnym wymiarze godzinowym,
*Pakiet benefitów: m.in. karta sportowa, prywatna opieka, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne, bony na zakupy w GOMEZ, tematyczne piątki, spotkania integracyjne.
Dołącz do Naszego Zespołu i Odkryj Nowe Możliwości!
Wzięcie udziału w rekrutacji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w toku rekrutacji na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez i akceptację Polityki prywatności | HR Gomez Rekrutacja.
Jeśli wyrażasz zgodę na udział także w przyszłych rekrutacjach, zamieść w dokumentach rekrutacyjnych następujące oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w toku rekrutacji na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez oraz na przechowywanie moich danych i przetwarzanie ich przez spółki z Grupy Gomez na potrzeby przyszłych rekrutacji, a także akceptuję Politykę prywatności | HR Gomez Rekrutacja.

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Sprzedawca Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055