Sprzedawca w Salonie Kominkowym
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
KRATKI.PL MAREK BAL
28. 2. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Kompleksowa obsługa klienta, doradztwo oraz wycena.
  • Utrzymanie wysokich standardów obsługi.
  • Opieka nad salonem sprzedaży.
  • Dbanie o wizerunek Marki.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży.
  • Zdolności słuchania i rozumienia potrzeb klienta.
  • Kreatywność, komunikatywność i pewność siebie, które ułatwią Ci kontakt z klientem.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Doświadczenie w branży kominkowej.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 5000 netto plus premia.
  • Niezbędne narzędzia do realizowania powierzonych zadań.
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją na rynku.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Praca Koszalin
  • Sprzedawca Koszalin
  • Doradca podatkowy w Polsce Koszalin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Koszalin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190