Sprzedawca w piekarnio-cukierni
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
El Chef
27. 9. 2024

Poszukujemy sprzedawcy do piekarnio-cukierni na Ochocie. Szukamy osoby, która zapewni doskonałą obsługę klienta i pomoże nam utrzymać wysoką jakość naszych usług.
Obowiązki:
- Profesjonalna obsługa klientów.
- Przyjmowanie zamówień na miejscu i przez telefon.
- Obsługa kasy fiskalnej i dokonywanie transakcji.
- Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.
Kwalifikacje:
- Posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych.
- Umiejętność komunikacji i budowania relacji z klientami.
- Doświadczenie w sprzedaży, szczególnie w gastronomii, będzie atutem. Odpowiedzialność i sumienność.
Oferujemy:
- 23 zł netto za godzinę
- Paca w systemie zmianowym: dwa dni pracy po 12 godzin, po których następują dwa dni wolne.
Zapraszamy!

  • Praca Warszawa
  • Sprzedawca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210