Sprzedawca w piekarni-cukierni (z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
11. 4. 2024
4 242,00 - 4 500,00 zł miesięcznie brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
HRQ Ability to firma, której misją jest pośrednictwo w zatrudnieniu osób z niepełnosprawnościami, ułatwiając im dostęp do otwartego rynku pracy.
Dążymy do łączenia kandydatów z odpowiednimi pracodawcami, aby sprzyjać nawiązywaniu stabilnych i długotrwałych relacji zawodowych.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko
Sprzedawcy w piekarni-cukierni
Miejsce pracy: Kraków (dostępne różne lokalizacje)
Obowiązki:
- Sprzedaż towru (produkty pierkarnicze i cukiernicze)
- Dbania o jakość i wygląd ekspozycji
- Dbania o prządek w miejscu pracy
- Przyjmowanie dostaw
Wymagania stanowiska
- Dyspozycyjność
- Praca w systemie dwuzmianowy
- Dbanie o prządek w miejscu pracy oraz estetyczny wygląd towaru
- Stosowanie standardów obsługo klienta
- Praca w weekendy- wymiennie
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Posiadanie wyniku badań z Sanepidu ewentualnie, książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
- Praca w wymiarze pełnego etatu 8h
- Zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy
- Umowę o pracę
- Premię kwartalna wypłacana od czwartego miesiąca pracy
- Premia za pracę w niedzielę
- Karta Multisport- od czwartego miesiąca pracy
- Opieka medyczna Lux med.- od czwartego miesiąca pracy
- Ubezpieczenie grupowe
- Mikołaj dla dzieci pracowników
- Premia za staż pracy
- Pakiet szkoleń-
- Dodatek świąteczny- Boże Narodzenie

  • Praca Kraków
  • Sprzedawca Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315