Sprzedawca w cukierni
  • Skwierzyna
Skwierzyna, Skwierzyna, lubuskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
17. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw świeżego pieczywa i słodkości,
  • sprzedaż pieczywa, innych wypieków, przekąsek oraz napojów,
  • doradzanie klientom i budowanie pozytywnych relacji,
  • dbanie o prawidłową ekspozycję towarów,
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej w przedziale godzin 05:00-20:30,
  • dyspozycyjność do pracy w 2 soboty w mies.,
  • książeczka sanepidu,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowa zlecenie na cały etat,
  • przyjazna atmosfera w pracy,
  • realna możliwość rozwoju i awansu - doceniamy naszych pracowników,
  • system szkoleń stanowiskowych i opieka Koordynatora.

  • Praca Skwierzyna
  • Sprzedawca Skwierzyna
  • Skwierzyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941