Sprzedawca w Butiku Warszawa Ursus
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ipracujzdalnie.pl
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta w oparciu o najwyższe standardy
  • Utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie
  • Przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie wysyłek produktów między salonami
  • Branie udziału w inwentaryzacjach salonu
  • Dbanie o estetyczny wygląd salonu i dbanie o ekspozycję produktów

To oferujemy:

  • Umowa o pracę / Umowa zlecenie na okresie próbnym
  • System premiowy zależny od wyników jakościowych, ilościowych salonu oraz indywidualnych
  • Premia frekwencyjna
  • Karta lunchowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa Multisport Plus
  • Zniżki na produkty naszej marki
  • Program Kafeteryjny
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Realna ścieżka kariery / Szkolenia
  • Służbowa odzież i obuwie
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne

Wymagania

  • Orzeczenie o niepełnosprawności
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • Wysoki poziom kultury osobistej, entuzjazm, zaangażowanie
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Chęć rozwoju swoich umiejętności w branży modowej
  • Doświadczenie w sprzedaży mile widziane

  • Praca Warszawa
  • Sprzedawca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536