Sprzedawca usług szkoleniowych
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
8. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż (telefoniczna i bezpośrednia) szkoleń i usług doradczych,
  • pozyskiwanie nowych Klientów i podtrzymywanie relacji,
  • obsługa zapytań i przygotowanie ofert,
  • współpraca z trenerami, hotelami i ośrodkami szkoleniowymi,
  • uzupełnianie działań w systemie CRM.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w branży szkoleniowej,
  • doświadczenie w telefonicznej i bezpośredniej sprzedaży usług szkoleniowo-doradczych,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word, Outlook),
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • zorientowanie na wysoki standard obsługi Klienta,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • skrupulatność i samodzielność,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz nad kilkoma projektami jednocześnie.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system premiowy,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa,
  • narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,
  • extra bonus za polecenie kandydata do pracy,
  • szkolenie wdrożeniowe i opieka Kierownika,
  • możliwość udziału w szkoleniach i wydarzeniach branżowych,
  • świetną atmosferę i wsparcie pozostałych członków zespołu,
  • pracę w młodym, energicznym i zgranym zespole,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Katowice
  • Organizator usług Katowice
  • Technik usług fryzjerskich Katowice
  • Sprzedawca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075